Сворення документу фасилітації дозволило мені більш чітко корегувати діяльність учнів в навчальному проекті. Спрямувати їх діяльність у правильне русло якщо вони пішли трішечки хибним шляхом.
пʼятниця, 28 червня 2013 р.
Рефлексія Модуль 9
У модулі 9 я зрозуміла неможливість оцінювати усіх учнів за "однією стандартною шкалою". Диференціація оцінювання учнів дозволяє мені здійснити індивідуальний підхід до кожного з учнів та здійснити більш об'єктивне оцінювання.
четвер, 27 червня 2013 р.
Рефлексія Модуль 8
У цьому модулі я ще раз і ще більш детально вияснила для себе що таке оцінювання учнів та наскільки важливим воно є на кожному етапі роботи учнів у проекті. Тобто, це не просто оцінювання, а формуюче оцінювання, яке має проводитись постійно і комплексно. Чим більше вчителем розроблено різних форм і критеріїв оцінювання тим більш обєктивним воно буде. І головне ПАМЯТАЙМО про оцінювання учнів один одного та самооцінювання учнів.
Рефлексія Модуль 7
Модуль 7 допоміг мені "стати учнем" і все ж таки зрозуміти що мені потрібно відкорегувати у вчительській роботі, як правильно поставити завдання перед учнями. Створення учнівської роботи є обовязковим для виконання, тому що тільки пропустивши усе через себе як учня можна зрозуміти і виправити свої учительські помилки. Крім того я створювала блог і знаю що учням це буде цікаво. Це досить таки творча робота, яка згуртовує дітей під час роботи у проекті, а також це інструмент для висвітлення результатів їхньої нелегкої і кропотливої роботи. Вчитель звичайно зможе це оцінити.
середа, 26 червня 2013 р.
Рефлексія Модуль 6
Рефлексія Модуль 5
вівторок, 25 червня 2013 р.
Рефлексія Модуль 4
У модулі Програми мені найбільш корисним було дізнатися про формуюче оцінювання. Тепер я розумію що мені не просто необхідно оцінити роботу учнів, точніше результат їхньої роботи, а обов'язково маю оцінювати їх роботу протягом усього навчального процесу і роботу у проекті, буквально кожну їх дію. Для цього мені необхо розробити критерії оцінювання на всіх етапах роботи. Дякую Вам тренери!
Рефлексія Модуль 3
В ході роботи з Модулем 3 я визначилися з основними питаннями проекту, переосмислила їх значимість. Ключові і тематичні питання дійсно є основою (фундаментом) роботи учнів з будь-яким проектом. Не використовувати їх в проекті це значить не працювати з проектом. У своєму проекті я обовязково придумаю ключові і тематичні питання, які зацікавлять учнів і спонукатимуть їх до співпраці в цьому проекті
понеділок, 24 червня 2013 р.
Рефлексія Модуль 1,2
Цей модуль допоміг мені обдумати власні цілі навчання на цьому тренінгу, а саме осмислити значення ключових і тематичних питань у проекті. Як ці питання допомагають зацікавити учнів в процесі навчання, заохотити їх до групової роботи, згуртувати їх. Ці питання дозволяють мені відходити від традиційного навчання та вносити нове, не відходячи від програми. Хотілося б ще більше поглибити знання у цій галузі та легко і швидко навчитися визначатися з цими питаннями. Дякую тренери за здавалося б уже відомий мені матеріал, але все рівно переосмислений і побачений уже трішки в іншому ракурсі.
Що стосується блогів, то я зрозуміла як вони можуть об'єднувати людей, однодумців та їх значимість в обміні досвідом між педагогами, учнями і просто знайомими, друзями. Хотілося б ще ширше взнати про можливості блогів та використання їх практично.
Підписатися на:
Дописи (Atom)